послуги архітектурної студії zearchitects

Послуги

Кожен проект унікальний. Він створюється з багатьох факторів, які ми попередньо досліджуємо та пов’язуємо. Оптимальною та хірургічною послідовністю дій ми даємо відповіді на досліджені питання.

Ми працюємо з комерційними, громадськими, житловими просторами і не тільки.

Ось деякі з основних послуг, які можемо Вам запропонувати:

ГЕНЕРАЛЬНЕ ПРОЕКТУВАННЯ arrow-down
Ми спроектуємо Ваш об’єкт у всіх стадіях /ескізний проект, проект, робоча документація та інше/, та розділах /генплан, архітектура, конструктив, інженерія та інше/.
архітектурне проектування arrow-down
Наша головна спеціалізація та пристрасть. Це діалог між просторами та людьми. Це функція, яка відповідає потребам. Довіртеся нам.
ІНТЕР’ЄРНЕ ПРОЕКТУВАННЯ arrow-down
Інтер’єр - логічне продовження архітектури, її деталізація в сформованих просторах. Відчуваючи потреби просторів та Ваші життєві сценарії, сформуємо релевантні проектні рішення.
Аналітика земельних ділянок arrow-down
Об’єкт починається з ділянки. Вважаємо, що у ділянок немає недоліків, але є фактори які впливають на результат. Допоможемо виявити ці фактори та продемонструвати цифровими та графічними показниками.
міСтобудівний аналіз arrow-down
Місце завжди пов’язане просторами та функціями з оточенням. Інтеграція об’єкту в тканину міста, інклюзивне підключення до вже працюючих просторів збільшує життєвість проекту. Ми Вам з цим допоможемо.
авторський нагляд arrow-down
Проект - це вже готова інструкція. Але будівництво - це живий процес де задіяно багато підрядників, технологічних процесів, поставок матеріалів та ще багатьох факторів. На цьому етапі ми допоможемо Вам дійти до передбаченого результату.